Etykiety

poniedziałek, 24 czerwca 2013

POMOCY/ już sobie poradziłam

.... już wszystko ok, poszperałam w necie i znalazłam rozwiązanie. Udało mi się przywrócić wszystkie zdjęcia, na szczęście.NIEAKTUALNE
Moi drodzy nie wiem co się dzieje ale zniknęły gdzieś zdjęcia z mojego bloga. Widać tylko ten szary znaczek. Nie wiem co z tym zrobić Miała któraś z Was taki problem? Jak zrobić aby zdjęcia wróciły. Może mi ktoś podpowie jakieś rozwiązanie.
PS. Jak widać mogę dodawać nowe zdjęcia, ale tych starych nie widać. I co teraz?

3 komentarze:

 1. Blogger zdjęcia przechowuje w Picassie. Sprawdź album ze zdjęciami w Picassie Google czy aby na bank jest on dostępny. Jeśli album jest zamknięty dla widzów wtedy na blogu nie będzie zdjęć, jeśli zaś jest publiczny zdjęcia powinny być widoczne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja widzę wszystkie Twoje zdjęcia, nawet te najstarsze. Może Masz coś w wtyczką w przeglądarce. Spróbuj na innej niż używasz. Może też być wadliwy sterownik ekranu odpowiedzialny za widoczność zdjęć

   Usuń
  2. Dziękuję ślicznie za podpowiedż. Widzisz wszystkie moje zdjęcia po znalazłam już rozwiązanie mojego problemu. Tak jak sugerowałaś w Picasie miałam troszkę namieszane, ale już jest ok.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...