Etykiety

wtorek, 7 lutego 2012

Zabawa

Witam wszystkich w ten mroźny lutowy dzień. Przepraszam za to że tak mało ostatnio pokazuję moje wytworki, ale nie mam się czym pochwalić bo nadal nic nie robię. Powodów jest wiele, a główny to taki że po prostu nie mam natchnienia na moje robótki. Sprawy mi się kłębią na głowie i dopóki nie wyprostuję wszystkiego i nie sprowadzę na właściwe tory to pewnie nie wyfrywolitkuję nic nowego. Po prostu nie potrafię się skupić na moich robótkach gdy w głowie kłębią mi się różne trudne sprawy. Więc po co mam supłać pikotki skoro za chwilę musiałabym je rozsupływać?!
Przejdźmy może do przyjemniejszy rzeczy, otóż Silvanis zaprosiła mnie do zabawy serialowej. Więc czynię swoją powinność i dzielę się z wami moimi ulubionymi serialami.Zasady zabawy:
1. Opublikuj logo zabawy na swoim blogu
2. Napisz kto Cię zaprosił
3. Zaproś co najmniej 5 osób
4. Wymień i opisz  swoje ulubione seriale
Gdy wracam po pracy do domu to oglądamy dla relaksu i odstresowania stary dobry polski serial ZMIENNICY. Chyba nie muszę nikomu mówić o czym ten serial jest bo myślę że wszyscy doskonale go znają. W obsadzie same znane twarze. Mafia strażacka i te sprawy ;-).... Polecam na odstresowanie.


Kolejnym serialem na liście moich ulubionych jest angielski serial o II wojnie światowej z przymrużeniem oka mianowicie ALLO ALLO. Słynne "dziń dybry" i " ooooołł Reneeee!!!!"
Uwielbiam ten serial. 
Zarówno Zmienicy jak i Allo Allo puszcza aktualnie Comedy Central Family więc można nadrobić zalegości jeżeli ktoś nie widział, albo chciałby sobie przypomnieć stare dobre komedie.
Oprócz tych seriali ww. które oglądam prawie codziennie to lubię też i inne ale nie mam stałych bywalców w moim "grafiku" codziennym ;-)
Lubię czasami zerknąć na "Barwy szczęścia", ale nie lubię oglądać ich codziennie bo nie wszystkie wątki mnie interesują a i jak przebujam kilka odcinków to i tak wątku nigdy nie tracę.
Lubiłam tez oglądać pierwsze sezony "Kryminalnych zagadek..." oprócz Miami  gdzie drażnił mnie Dawid Caruso. I lubiłam bardzo Miasteczko Twin Peaks bo od samej muzyki  i tańczących karłów  włosy się jeżyły na karku :-). 


O i czekam jeszcze na kolejny sezon "Przepis na życie" bo lubię się pośmiać z Adamczyka i  Maji Ostaszewskiej ( Beatki:-)) Taki lekki serial do oglądnięcia ;-)

To chyba na tyle. Taki mój podstawowy zestaw :-)
He he i jeszcze jeden. Żeby nie było, bo naprawdę lubimy oglądać ten serial całą rodziną i chociaż to kreskówka to jednak puszczają jak serial już chyba drugi albo trzeci sezon. Mówię tutaj o Ulubionej bajce mojej córci Fineasz i Ferb. Naprawdę jest świetny. Zero przemocy, wulgaryzmów i złych zachowań. Świetne piosenki. Dziecko naprawdę może się wiele nauczyć i pośmiać  oglądając ten serial animowany. 


Teraz jeszcze mam zaprosić minimum 5 osób do zabawy. 
Zapraszam :
i oczywiście 
Prządkę z http://przedzalniarozmaitosci.blogspot.com/ bo wiem że uwielbia dobre kino więc może i dobry serial?
Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Buźka. Pa.

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...